ua / en

Панасенко Оксана Володимирівна

 panasenko1.jpg

 

Посада

 
доцент ЗВО
 Вчене звання,
науковий ступінь

доцент, к.е.н.
 Викладає дисципліни

  1. Економічна кібернетика
  2. Економічний ризик та методи його вимірювання
  3. Вступ до фаху
  4. Е-комерція
  5. Макроекономічний аналіз
  6. Вступ до Big data
  7. Національна економіка в умовах евроінтеграції
  8. Е-маркетинг
Освіта 
  • Магістр за спеціальністю «Системний аналіз і управління», Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», 2022.
  • Спеціаліст за спеціальністю «Фінанси», Харківський інститут бізнесу і менеджменту, 2008.
  • Магістр за спеціальністю «Економічна кібернетика», Харківський державний економічний університет, 2002.
Наукові інтереси Головний напрямок: системний аналіз і моделювання оцінки схильності підприємства до банкрутства; моделі антикризового управління підприємством.
Поточні інтереси: системний аналіз і моделювання розвитку ринку освітніх послуг в Україні; моделі оцінювання впливу цифрових технологій на економіку країн;
Інший дослідницький досвід: системний аналіз і моделювання показників соціально-економічного розвитку країни (регіону); методи та моделі машинного навчання в управлінні ринковою вартістю компанії.
Персональні профілі SCOPUS
ORCID

ResearcherID
Google Scholar
E-mail oksana.panasenko@karazin.ua

Підвищення кваліфікації:

  • 2024 - підвищення кваліфікації працівників закладів вищої освіти за програмою «Аналітика у продуктовому ІТ», яке проходило на базі ІТ-компанії Genesis за участі ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» (м. Київ)
  • 2024 - підвищення кваліфікації за програмою «Основи проєктного менеджменту та бізнес-аналізу в IT сфері», яке проходило на базі приватного закладу вищої освіти «Харківський технологічний університет «ШАГ»» (м. Харків)
  • 2024 - підвищення кваліфікації за програмою «Менеджмент у продуктовому IT», яке проходило на базі ІТ-компанії Genesis (м. Київ) з 1 квітня 2024 року по 12 квітня 2024 року
  • 2023 - підвищення кваліфікації за фахом «ІТ-інструменти для викладачів», яке проходило на базі GlobalLogic, компанії групи Hitachi (м. Київ)
  • 2023 - підвищення кваліфікації для акредитованих працівників закладів вищої освіти для отримання продовження дозволу інтегрувати курс «Створення та розвиток IT-продуктів» у своєму закладі вищої освіти, яке проходило на базі ІТ-компанії Genesis за участі ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» (м. Київ)
  • 2023 - підвищення кваліфікації за фахом «Маркетинг IT-продуктів», яке проходило на базі ІТ-компанії Genesis за участі ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» (м. Київ)
  • 2023 - підвищення кваліфікації у XХ Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», НТУ "ХПІ" (м. Харків)
  • 2022 - підвищення кваліфікації за фахом «Створення та розвиток IT-продуктів», яке проходило на базі компанії Genesis (м. Київ)
  • 2022 - Підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Системний аналіз і управління», акредитованою Міністерством освіти і науки України, яке проходило на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (м. Харків)
  • 2022 - Підвищення кваліфікації через участь у тематичному короткостроковому семінарі-тренінгу на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця за програмою: «Академічна доброчесність: практика застосування» (м. Харків)
  • 2021-2022 - підвищення кваліфікації у проєкті Модуль Жана Моне «Європейська інтеграція України в умовах Індустрії 4.0), яке проходило у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна (м. Харків)
  • 2019-2020 - підвищення кваліфікації за напрямом «Створення інтерактивних електронних навчальних курсів», яке проходило у ХНЕУ ім. С. Кузнеця, (м. Харків)
  • 2019 - підвищення кваліфікації у XVI Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», НТУ "ХПІ" (м. Харків)

Публікації:
Опубліковано понад 120 наукових і науково-методичних робіт.
В тому числі:
- монографій (колективних) - 12;
- статей в наукових виданнях - 25;
- тези і матеріали конференцій -36; 3 з них в НМБД Scopus;
- навчально-методичних розробок - 51, в тому числі 4 навчальних посібники;
Учасник 36 міжнародних та всеукраїнських науково-теоретичних и науково-практичних конференцій, круглих столів з проблем моделювання соціально-економічних систем та системного аналізу.